W naszej firmie od początku działalności wytyczyliśmy sobie jasne priorytety:

  • najwyższa jakość wykonywanych usług Będąc małą rodzinna firmą nie możemy pozwolić sobie na bylejakość. Każda wykonywana przez nas usługa jest wcześniej przemyślana oraz przedyskutowana z klientem co ma na celu wybranie najodpowiedniejszej metody działania oraz właściwych materiałów
  • bezpieczeństwo ludzi oraz środowiska naturalnego Preparaty chemiczne używane w usługach DDD bywają toksyczne lub szkodliwe zarówno dla ludzi jak i środowiska. Właściwe i umiejętne ich stosowanie jest gwarantem zarówno skutecznego zabiegu jak i pewności, że wykonana usługa jest bezpieczna dla naszych klientów oraz środowiska.
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji Jako pełnoprawny członek Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji uczestniczymy w organizowanych szkoleniach i konferencjach co zapewnia nam dostęp do najnowszej wiedzy i metod zwalczania szkodników. Wymieniamy także swoje doświadczenia z najlepszymi w tej branży.
  • kontakt z klientem Uważamy, iż każdy nasz klient powinien dowiedzieć się o szczegółach prowadzonych przez nas działań aby wyeliminować Państwa obawę związaną ze stosowaniem „chemii”. Odpowiadamy na każde pytanie oraz informujemy o wszystkich koniecznych czynnościach z Państwa strony aby każdy zabieg był skuteczny i bezpieczny. Wystawiamy również protokoły z wykonanych czynności wraz z wymienionymi środkami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie i po usługach DDD. 

ZOSTAŃ NASZYM STAŁYM KLIENTEM

 
Usługi wykonujemy tylko przy użyciu sprawdzonych
i skutecznych preparatów, które w połączeniu
z naszymi umiejętnościami dają najlepsze efekty
–tak by oszczędzić Państwa czas, nerwy i pieniądze.
 

 

 

 

Jesteśmy członkiem PSPDDiD Copyright © 2023 NORDUS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.